Květen 2013

Hra s osudom- 3.časť

30. května 2013 v 19:31 Hra s osudom
3.

Clara

Vstúpila som do šatne pre zamestnancov v Mystic Grill a zabuchla za sebou dvere. S úľavou som zistila ,že okrem mňa tu nikto nie je. Ešte stále som sa celá triasla. Keby neprišla Kristell...vzlykla som.
"Nenechaj strach zvíťaziť, nenechaj strach zvíťaziť," opakovala som si dookola. Stále som nechápala, čo sa tam stalo. Vlastne som to ani chápať nechcela. Trikrát som sa nadýchla a prezliekla sa do pracovného oblečenia. V Grille dnes nebolo veľa ľudí, pretože sa v kine premietal nový film. Počula som o ňom v škole len letmo a tak som si názov filmu nezapamätala.

The Bloody Diary- 3.časť

30. května 2013 v 19:25 | Fame Fox |  The Bloody Diary
3.

Caroline sa zdala byť naozaj veľmi priateľská. Lei poukazovala okolie školy, dokonca ju zaviedla na niektoré vyučovacie hodiny. Pomohla jej s orientáciou a taktiež jej zaobstarala malý plán školy. Už dlho nevidela takého ochotného človeka. Každý krát, keď sa ňu blondínka usmiala, do duše jej vkročila akási pozitívna energia, ktorá ju robila šťastnou. Vďaka tomuto dievčaťu sa cítila byť človekom a nie osobou zatvorenou v dome medzi pôvodnými upírmi.

My Vampire Secret - 2.časť

30. května 2013 v 18:15 My Vampire Secret
2.

Seděla jsem před naším domem, na terase a houpala jsem se na houpačce. Znovu jsem přemýšlela o Michaelovy. Najednou jsem slyšela někoho vycházet ze dveří, otočila jsem se a viděla jsem vystrašenou Kate. ,,Ahoj Kate, nechceš si sem se mnou sednout?" Zeptala jsem se mile. Chodila pomalu. Došla k houpačce a posadila se. ,,Jak se máš Kate?" Nevině a pořád vystrašeně koukala. Nemluvila. ,,Co si dnes bereš na ples? Nebudeš chtít pomoct, třeba učesat?" Pořád mlčela. ,,Dobře, tak nemusíme mluvit." Usmála jsem se na ni a pohladila jsem ji po vlasech. Okolo krku měla šálu. Dyť je 25 stupňů, proč má šálu? Pomyslela jsem si. ,,Neni ti horko?" Zeptala jsem se jí a chtěla jí sundat šálu, ale ona sebou trhla a zvedla se z houpačky.

She Is My Sin (Klaroline) -19.časť

29. května 2013 v 17:57 She Is My Sin (Klaroline)
19.

Z nie práve najtvrdšieho spánku ma vyrušil buchot prichádzajúci z chodby. Bleskurýchle som sa obliekla do trička a nohavíc. Bola som pripravená vynadať Klausovi, ktorý sa istotne na niekom zase potreboval vybúriť. Vyšla som z izby a pozrela sa na obe strany chodby. Bola prázdna. Dvere do Klausovej izby boli pootvorené.

All Of My Memories-15.časť

29. května 2013 v 11:13 All Of My Memories
15.

Zábava sa pekne rozbehla, všetko pokračovalo tak, ako som chcela. Alkohol mizol ani som si neuvedomovala ako. V jednom momente si ma odchytil Ian a zaviedol ma hore do mojej izby.
"Čo to robíš?" spýtal sa ma.
"Čo myslíš? Mám narodeniny. Oslavujem," odpovedala som mu. Nevedela som, na čo naráža.
"Prečo si sem dotiahla Emily? Neviem, čo sa medzi tebou a Josephom stalo, no rozhodne to nie je v poriadku. Odkedy sme sa my dvaja spolu rozprávali, zmenil sa. Chodí ako duch, nič ho nebaví, je úplne mimo... Čo si mu spravila?"

Passion Or Betrayal - 3.časť

29. května 2013 v 10:52 Passion Or Betrayal?
3.

,,Eleno!!! Někdo zvoní!!" křičel Stefan na Elenu. Elena se probrala z hlubokého spánku. Vstala a šla otevřít. ,,Eleno!" za dveřmi stála uplakaná Katherine. Skočila Eleně kolem krku a plakala. ,,Můžu tady zůstat, než si najdu nový byt?" zeptala se uplakaná Katherine. ,,Samozřejmě, že tady můžeš zůstat. Jak dlouho jen budeš chtít, ale teď už pojď dovnitř." Katherine vešla do domu a Elena za ní zavřela dveře. Stefan sešel po schodech. Katherine si nevšimnul. Odešel do kuchyně. Elena se za ním rozběhla. Katherine stála v hale a dívala směrem kam oba odešli .Slyšela Elenu. Pak dlouho ticho. Slyšela kroky. Elena se vracela. Vzala Katherine kufr a šla po schodech nahoru.

Passion Or Betrayal - 2.časť

29. května 2013 v 10:51 Passion Or Betrayal?
2.

,,Damone... přemýšlela jsem o tom našem vztahu." Damon se otočil na Katherine. ,,A k čemu si došla?" ,, Nikam to nevede. Zůstaneme kamarádi." dořekla a zmizela aniž by si stihl říct UPÍR. Damon měl smíšené pocity. Byl šťastný, ale zároveň smutný. Slzy se mu navalili do očí. Slyšel kroky ze schodů. Slyšel Stefanův hlas. Slyšel Eleny hlas. Hádali se. Slyšel kroky a pláč. Elena plakala. Otočil se k oknu a díval se z něj. Přemýšlel. O Katherine. I o Eleně. Když v tom vtrhl do obývacího pokoje Stefan. ,, Ty jsi se rozešel s Katherine?" Damon se neotočil. Jen řekl znuděným hlasem: ,, Já ne. Ona." Stefan se zamračil a sedl si k televizi. V ruce držel nějaký sáček.

Passion Or Betrayal - 1.časť

29. května 2013 v 10:50 Passion Or Betrayal?
1.

,,Ahoooooj, vítejte v našem novém bytě" přivítala Elena, když zazvonil Damon s Katherine. ,, Ahoj" Pozdravila Katherine. Damon jen hleděl do stropu a pak řekl: ,, Kde máš Stefana?" ,,Sedí na gauči, jdi za ním. Zatím ukážu Katherine náš byt". Damon přikývl a odešel za Stefanem. ,,Co mu je?" zeptala se Elena. ,,Nevim je takhle nabručenej od včerejška. Od té doby co jsem mu řekla, že se půjdeme podívat na váš nový dům." Elena váhavě přikývla a podívala se do obýváku. Stefan seděl na gauči a něco povídal. Damon stál u okna a díval se z něj. ,,Pojď Katherine ukážu ti byt." Katherine přikývla a šla.


My Vampire Secret - 1.časť

28. května 2013 v 19:20 My Vampire Secret
Motto:
Vždycky jsem nenáviděla krev. Teď bez ní nemůžu žít.

1.časť

,,Už můžu být sama?" Zeptala jsem se své chůvy Scarllet, když mi upravovala šaty na zítřejší ples. Seděla jsem u okna a přemýšlela o své minulosti, ale pak přišla Scarllet a donesla ty šaty. Přikývla, odložila si věci a odešla. Naposledy jsem se podívala do svého zrcadla ze zlata, a znovu jsem odešla k oknu. Venku pobíhali děti a na lavičce seděli jejich babičky, smáli se. Tohle nikdy nezažiju. Sedět na lavičce, povídat si se svou kamarádkou a kontrolovat mé vnoučata. Do očí se mi vlily slzy. To šero už mi lezlo na mozek. Vyběhla jsem z vily a rozběhla se po kamenné cestičce.

Passion Or Betrayal?

28. května 2013 v 19:16 Passion Or Betrayal?

Obsah: Damon chodí s Katherine. Stefan chodí s Elenou. Damon si Katherine, neváží, ale teprve když se s ním Katherine rozejde, zjistí o koho přišel.
Hlavní postavy: Damon, Katherine, Stefan, Elena
Počet částí: ??
Stav: rozepsaná
Autor: Sisi (story-by-sisi-and-babu.blog.cz)

4.časť
5.časť